Finále Wimbledonu živě – kde a jak sledovat boje o tituly zdarma

Nechcete si nechat ujít vyvrcholení letošního ročníku Wimbledonu? Máme pro vás tip, jak si finálové bitvy nejslavnějšího tenisového turnaje užít v přímých přenosech a navíc zdarma!

O tom, kdo si zahraje v nedělním mužském finále legendárního Wimbledonu, se rozhodne během pátečního semifinále. Mezi ženami je už naopak o účastnicích závěrečného boje jasno. V sobotu si na to na centrkurtu proslulého All England Clubu rozdají dvě bývalé světové jedničky – Rumunka Simona Halepová vyzve hvězdnou Serenu Williamsovou, přemožitelku české hrdinky Barbory Strýcové.

Už jste viděli?
Vyhrávejte o 10 % vyšší výhry na LIVE sázkách letošního Wimbledonu!

Zatímco první z finalistek zaútočí na svůj premiérový wimbledonský triumf, americká veteránka si brousí zuby už na osmý titul a celkově čtyřiadvacátý grandslamový vavřín v kariéře! Tím by vyrovnala rekordní počet Australanky Margaret Courtové. Máme se určitě na co těšit!

Kde a jak sledovat finále Wimbledonu živě a zdarma?

Závěrečné wimbledonské bitvy včetně těch o titul si můžete užít v živých přenosech v TV Tipsport. Abyste mohli tuto online sportovní televizi nabízející každý den nepřeberné množství streamů z různých sportů i soutěží sledovat, je zapotřebí udělat jedinou věc – založit si u Tisportu herní účet. Nic víc.

S dočasným kontem budete mít přenosy zpřístupněné po dobu sedmi dní, po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto. Majitelé trvalého konta si mohou sportovní přenosy užívat vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč (platí pro všechny streamy s výjimkou české fotbalové ligy).

Tipsport rozdává 150 Kč zdarma!

A nezapomeňte – Tipsport má pro každého nově zaregistrovaného sázkaře připraven dárek v podobě 150 Kč na první sázky. Sledujte vrchol tenisového Wimbledonu živě a vsaďte si zdarma zde!

(zdroj foto: wimbledon.com)