Finále poháru v Bělorusku už dnes

belarus_cup

Zápas, který vyšel opravdu zajímavě. Finále běloruského poháru je opakováním posledního ligového zápasu obou týmů.

Je to skutečně tak, kdo sleduje Vysshaya ligu, vzpomíná si určitě, že teprve 20.5. byl k vidění právě zápas Dynamo Brest – BATE Borisov. Domácí Dynamo v něm podlehlo BATE v poměru 1:3, co to však bude znamenat pro dnešní finále?

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Zápas je nalosován opačně, tedy BATE Borisov – Dynamo Brest, finále se ale stejně bude hrát na neutrální půdě – stadionu Dinama Minsk. Co se ale týká předpokládaného výsledku zápasu, sázkaři se opět přiklánějí k výhře BATE. Uvidíme, nakolik stejné budou sestavy obou týmů, k nějakým změnám bezpochyby dojde, a jak to zapůsobí na herní projev.

BATE je tedy favoritem, s kurzem na výhru 1.79, pohárovou radost Dynama Brest si můžeš tipnout s kurzem 4.33. Remíza po 90. minutách je ohodnocena kurzem 3.67. Tak co, zvládne to BATE i napodrhé v pouhých pěti dnech?

Zápas začíná od 16:00.

Kde zápas sledovat? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!