FC Porto dnes vyzve Sporting Lisabon

primeira-liga-logo

Portugalská liga má dnes večer v plánu další tři zápasy, hrát bude i vedoucí Porto.

První zápas začíná v 18:00 a bude jím souboj Moreirense – Ferreiras. Moreirense prohrálo od začátku února pouze jeden zápas z celkem 13, 6 z nich vyhráli, sázka 10 by tak měla být velice jistou. Moc gólů v jeho zápasech také nepadá. Ferreiras stihli ve stejném období kapitulovat 4x, zato však nemá ani jednu remízu. Kurz na dnešní výhru Moreirense je 2.76, na remízu 3.09 a výhru Ferreiras 2.79.

Dalším domácím favoritem je dnes čtvrtá Braga, která hostí Belenenses. Braga v této pozici neprohrála přes 85 % uktání, což není špatné, také vyhrála 3 z posledních 4 zápasů a vzhledem k tomu, že Braga má stále šanci uhrát Ligu Mistrů, měla by mít o motivaci postaráno. Belenenses má z posledních 5 utkání pouze 1 bod, dnes k nim, zdá se, žádné další nepřidá. Nepomůže ani celkem 6 hráčů, které má na marodce. Kurz na výhru Bragy je dnes 1.30, remíza je v nabídce s kurzem 5.87 a výhra Belenenses s kurzem 9.96. Zápas začíná ve 20:15.

Zápasem dne bude poslední z nich, FC Porto – Sporting Lisabon. Souboj aktuálně prvního a třetího týmu tabulky uvidíme od 22:30. Oba celky do něj půjdou s totožnou bilancí, získaly 14 z 15 možných bodů v posledních 5 utkáních. Vydrží jim stejná bilance i po dnešku? Kurz na to je 3.70. Favoritem na výhru je však jasně vedoucí Porto a to s kurzem 1.75. Sporting by mohl výhrou zdramatizovat i boj o titul, i když se to zdá jako nepravděpodobné, druhá Benfica má totiž již odehrán zápas navíc. Výhru hostí si můžeš vsadit s kurzem 5.00.

Zápasy by měla přenášet stanice Sport 1, či Sport 2.

BONUS PRO NOVÉ HRÁČE

Zaregistruj se a získej vstupní bonus 1 300 Kč. Vlož si až 500 Kč a hned od Fortuny dostaneš dvojnásobek této částky na své další sázky do výše až 1 000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!