FA Cup: United dnes doplní osmičku postupujících

arsenal_facup

Čtvrteční večer uzavře osmifinálovou fázi FA Cupu. Jeden z dvojice Derby County – Manchester United si ve čtvrtfinále zahraje na půdě včera postoupivšího Norwiche.

Dokáže Rooney potopit United?

Byla by to docela dobrá historka, ale je to reálné? Derby je proti Man United velkým outsiderem a to i přes výhodu domácího prostředí. Bývalá hvězda Red Devils navíc není v nejlepší formě, v lize má 3 góly a 2 asistence, v FA Cupu dal gól v minulém kole proti Northamptonu, bylo to ale z penalty. V lize jsou Rams na 13. příčce, z posledních 6 zápasů má Derby 2 výhry, 2 remízy a 2 prohry.

Manchesteru United se v posledních týdnech začalo více dařit (neprohráli už 8 zápasů ve všech soutěžích) a jistě za to může i příchod Bruna Fernandese ze Sportingu Lisabon. Fernandes dal gól v každém z posledních 3 zápasů: proti Watfordu, Bruggám v Evropské lize a také v remíze 1:1 s Evertonem. Uvidíme jak vážně bude trenér Solskjaer brát dnešní zápas, jelikož United čeká v neděli domácí derby proti Man City. Dnes se tedy dá očekávat rotace hráčů.

Na výhru domácích je kurz 5.85*, na remízu 4.13* a výhra hostí je za 1.54*.

Také tento pohárový zápas můžete sledovat pomocí online streamu na webu Chance.

Dvojice pro čtvrtfinále

Po včerejších zápasech se losovaly také dvojice pro další fázi soutěže. Los rozhodl o tom, že uvidíme tyto souboje:

  • Sheffield United – Arsenal
  • Newcastle United – Manchester City
  • Leicester City – Chelsea
  • Norwich – Derby County/Manchester United

Chance: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Chance sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Chance sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.

*Kurzy aktuální u sázkové kanceláře Chance, 5.3.2020, 09:30.