FA Cup: postoupí i dnes všichni favorité?

arsenal_facup

Středeční večer bude opět ve znamení FA Cupu, který od 20:45 pokračuje dalšími třemi zápasy.

Jasní favorité na postup

Podle bookmakerů má největší šanci na postup tým úřadujících šampiónů Premier League – Manchester City. Tým Pepa Guardioly se představí na hřišti Sheffieldu Wednesday, aktuálně dvanáctého týmu Championship. Citizens o víkendu vyhráli ligový pohár po výhře 1:2 nad Aston Villou a určitě budou chtít zopakovat triumf z minulého roku a obhájit vítězství v FA Cupu.

Uvidíme hladký postup do čtvrtfinále, nebo konečně zafunguje „magie poháru“ a uvidíme pořádný „giant killing“? City je favoritem s kurzem 1.18*, remíza je ohodnocena kurzem 7.12* a výhru Wednesday můžete trefit dokonce za lákavých 14.00*!

Dalším z favoritů je rozhodně Leicester, který na King Power Stadium přivítá Birmingham City. Tým z Birminghamu má v tabulce druhé ligy dokonce o bod méně, než Sheffield Wednesday a nalézá se na 15. příčce. Jejich poslední 4 zápasy skončily remízami. Domácí se budou snažit hodit za hlavu svou vlastní neslavnou formu. Z posledních 10 zápasů ve všech soutěžích vyhráli jen 2, z posledních 5 ani jeden. Domácí prostředí by jim ale mohlo k postupu výrazně pomoci a Lišky budou bezpochyby bojovat o postup jako lvi.

Výhru Leicesteru můžete sázet s kurzem 1.24*, remízu za 6.05* a výhru Birminghamu za 11.20*.

Třetím jasným favoritem je tým Tottenhamu, který vyzve v lize se trápící Norwich. Domácí budou doufat, že se jim doma podaří ukončit sérii tří proher v řadě, ale bez zraněných útočníků to bude opět těžké. Norwich naopak vyhrál minulý ligový zápas proti Leicesteru a bude se chtít udržet na vítězné vlně. Dokáží Kanárci zabojovat a postoupit přes Spurs?

Na výhru domácích je kurz 1.57*, na remízu 4.23* a výhra hostí je za 5.31*.

Kterýkoli z těchto zápasů můžete sledovat pomocí online streamu na webu Chance. Po dnešních zápasech se také budou losovat dvojice pro čtvrtfinále.

Chance: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Chance sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Chance sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.

*Kurzy aktuální u sázkové kanceláře Chance, 4.3.2020, 10:00.