Extra páteční bonus: Tisícovka ke vkladu pro každého!

Sazka Hry se mezi hráči těší značné oblibě nejen kvůli stále širší a širší nabídce automatů, ale také pro pravidelné bonusové akce. Momentálně probíhá akce, díky které máte každý pátek jedinečnou příležitost získat až tisíc korun svému vkladu. Jak na to?

Každého casino hráče potěší, když se objeví nějaká akční nabídka s možností získat zdarma peníze navíc na hraní automatů či rulety. Jednu takovou skvělou akci nazvanou Happy Friday momentálně najdete u Sazka Her, kde na každého registrovaného klienta čeká každý pátek extra bonus 25 % ke vkladu, a to až do výše 1 000 Kč.

Jak získat plnou výši pátečního bonusu u Sazka Her?

  1. Pokud ještě nemáte u Sazky založený účet, učiňte tak kliknutím na tento odkaz. Registraci následně dokončete podle pokynů (podrobný návod na úplnou online registraci najdete zde).
  2. Jakmile registraci dokončíte, vložte si na své plnohodnotné konto online minimálně 100 Kč. Pro plnou výši bonusu (1 000 Kč) si na účet vložte 4 000 Kč. Při vkladu nezapomeňte zadat promokód „patek25“ (viz. obrázek níže).
  3. A je to. Bonus do Sazka Her je váš!

Peníze z bonusu pak můžete využít třeba na roztáčení nových a originálních automatů z dílny uznávaného vývojářského studia Thunderkick, které si zahrajete exkluzivně pouze u Sazka Her.

Také čtěte: 3 důvody, proč stojí za to vyzkoušet Thunderkick automaty