Exkluzivní akce. Jak získat 50 Kč na sázky + 50 Kč do casina?

Není tajemství, že SYNOT TIP rád a často odměňuje své hráče. Pravidelnou jednodenní akcí je 50 + 50. Díky ní čeká na každého registrovaného klienta exkluzivní bonus 50 Kč na sázení a 50 Kč na hraní v online casinu zdarma. Tato akce platí jen v pondělí 22. července.

Pro získání bonusu na kurzové sázení je potřeba si vsadit libovolný AKO tiket s kurzem alespoň 2 za 50 Kč a padesátka Benefit bodů (1 Benefit bod = 1 Kč) je vaše. Co se týče online casina, tak stačí protočit na automatech či ruletě v nabídce 50 Kč a SYNOT TIP vám následně stejnou sumu na další hraní připíše na herní konto. Je to prosté.

  • Chcete využít tento lákavý bonus a ještě nemáte u SYNOT TIPU založený účet?

Nejprve se přes tento odkaz zaregistrujte. Nezapomeňte, že každý nový hráč má navíc nárok na vstupní bonus 500 Kč bez nutnosti vkladu. Jakmile registraci dokončíte, vsaďte si během pondělí 22. července za padesátku a stejnou částku protočte v casinu a bonus 50 + 50 máte v kapse!

Poznámka: Každý hráč má nárok na jednu odměnu v online casinu a jednu odměnu v kurzovém sázení. Bonusy budou na herní účet připsány nejpozději následující pracovní den.

Také čtěte: Otestujte nové online pecky. Navíc s pátečním bonusem pro každého