Druhé semifinále turnaje MLS opět od 2 hodin

Druhé místo ve finále turnaje je stále otevřené a zítra brzy v noci si jej zajistí jeden z dvojice Orlando City – Minnesota United.

Oba soupeři již vyhráli díky penaltám

Oba dnešní semifinalisté už v play-off prošli díky vyhranému penaltovému rozstřelu. Orlando City na penalty muselo spoléhat ve druhém zápase proti Los Angeles FC (2:1 po penaltách), poté, co první zápas proti Montrealu Impact zvládli (1:0). Tu pátou, rozhodující, dal Nani, který však předtím neproměnil penaltu v 56. minutě. Kurz na dnešní výhru Orlanda je 2.44.

Minnesota United si jako outsider počínala v zápase proti Columbusu Crew (1:2 po penaltách) na výbornou, vedla a vyrovnávací gól dostala „až“ v 79. minutě. Penalty vyhráli 3:5. Jako outsider pak navíc ve čtvrtfinále smázli San Jose Earthquakes v poměru 1:4, gól a asistenci si připsal záložník Robin Lod, který skóroval i proti Columbusu. Kurz na vítězství Minnesoty je 2.73 a je mírným outsiderem.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Remízu si můžeš vsadit za 3.48. Zápas začíná přesně od 02:00 našeho času.

Obě utkání můžeš sledovat na live streamu, nebo také na programu Nova Sport 1.

Kde sledovat MLS? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tebe čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.