Druhé kolo vánoční Megatrefy o milion je tady!

Ani v prosinci nechybí v nabídce Fortuny oblíbená tipérská soutěž Megatrefa. Právě probíhá 2. soutěžní kolo. Už jste se zapojili?

Princip Megatrefy je jednoduchý. Stačí natipovat přesné výsledky šesti vybraných fotbalových zápasů anglické Premier League. A nejlepší na tom, je, že účast v této soutěži od Fortuny je zcela zdarma!

Momentálně probíhá 2. soutěžní kolo, jehož uzávěrka je stanovena na středu 13. prosince. Do té doby máte šanci prokázat své tipérské schopnosti.

A výhry? Velmi lákavé. V každém kole se hraje o rovný milion korun, na ceny se může těšit hned stovka hráčů. Nejlepší tipér daného kola získá od Fortuny odměnu 10 000 Kč! Více informací o cenách i rozvržení jednotlivých soutěžních kol se dočtete v tomto článku.
 

Jak se zdarma zapojit do Megatrefy o lákavé výhry?

  • Přihlaste se na stránkách Megatrefy uživatelským jménem a e-mailovou adresou, které jste zadaly při registraci u Fortuny. Pokud ještě účet nemáte, registraci se vstupním bonusem provedete snadno a rychle přes tento odkaz.
  • V každém soutěžním kole natipujte zdarma přesné výsledky šesti vypsaných fotbalových zápasů.
  • Pokud trefíte všech šest přesných výsledků, získáváte Jackpot! Další výhry obdrží sto nejlepších v každém soutěžním kole.