Druhé čtvrtfinále na Worlds je čínské

worlds-2020-logo

Po včerejším, čistě jihokorejském čtvrtfinále se dnes dostáváme k velkému domácímu souboji. Suning vyzve v Šanghaji JD Gaming.

Čínské týmy se mezi sebou příliš „nepotkávají“, hrají totiž pouze jedno vzájemné utkání v rámci celé jarní/letní části ligy. O to jednodušší je tedy následující statistika: JD Gaming už porazili Suning čtyřikrát za sebou a naposledy mu podlehli 12.8.2018 (1:2).

V jarní části ligy skončili JD Gaming na druhém místě, Suning až jedenáctí (z celkem 17 týmů), v letní části se Suning posunuli na čtvrtou příčku, čímž si zajistili místo na Worlds, Suning obhájili druhé místo, přičemž vyhráli ještě o jeden zápas více než na jaře.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

I JD Gaming se, stejně jako další čínské týmy, může spoléhat na výkony svého top lanera, kterým v jejich případě Zoom. A dle výsledků přidávají svou trochu do mlýna také jihokorejští expati, jungler Kanavi a AD Carry LokeN.

Kurz na výhru JDG je dnes 1.58, výhru Suningu si můžeš vsadit s kurzem 2.22. Zápasy začínají od 12:00.

Kde sázet na Worlds 2020?

Kurzy na Worlds 2020, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna. Streamovat zápasy můžeš přes její web, nebo na YouTube LoL Esports (s anglickým komentářem).