Dreamhack Masters: Změny skupin v EU i NA

dreamhack_masters_spring_2020

Včera byly dohrány zápasy skupiny B v Evropě a konečně i Severní Amerika se posunula ze skupiny A.

Věnujme se nejprve regionu EU. Ode dneška můžeš sledovat zápasy týmů: Fnatic, FaZe Clan, Godsent a Team Spirit.

Pondělí odstartuje zápas Fnatic – Team Spirit, v němž je favoritem tým Fnatic s kurzem na výhru 1.33. Team Spirit ale může překvapit, kurz na jejich výhru, 2.80, je menší, než např. kurz na North před jejich nedávnou výhrou nad G2 Esports (3.77). Tento zápas začíná od 14:00.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Druhým zápasem v pořadí bude FaZe Clan – Godsent. Ten začne od 17:30 a favoritem je opět „domácí“ tým, tedy FaZe Clan. Kurz 1.16 naznačuje, že zde není příliš prostoru pro cokoli jiného, než právě výhru FaZe. Je potřeba říci, že týmy se relativně dobře znají a u rychlé hry jako CS:GO jsou odhady sázkovek většinou přesné. Kurz na výhru týmu Godsent je 4.10.

Severní Amerika se přesune do skupiny B

V regionu NA se turnaje účastní dvakrát méně týmů a tak se jednotlivé skupiny hrají dvakrát pomaleji. Zatímco v EU se hrají 2 utkání denně, v NA je to pouze jedno. Dnes to bude tedy nová zkušenost i pro sázkaře, na začátek skupiny se utkají týmy Evil Geniuses a Cloud 9. Obě organizace jsou jedny z nejúspěšnějších v regionu, známe např. také díky League of Legends.

Co se týče CS:GO a především dnešního zápasu, favoritem jsou Evil Geniuses s kurzem na výhru 1.33. Na vítězství outsidera, v podobě Cloud 9, si můžeš vsadit za 2.80. Skupinu B doplňují týmy 100 Thieves a Gen.G Esports, jejichž duel je naplánován na zítřek. Zápas začne od 22:10.

Kde sázet na Counter Strike: Global Offensive?

Kurzy na CS:GO, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna. Přenosy zápasů nicméně najdeš i na Twitchi (s anglickým komentářem).