Dotáhne se Newcastle na Crystal Palace?

Epl_logo_2020_wide

Dnes v pátek 27.11. se můžeme těšit na jediný zápas anglické Premier League.

Crystal Palace si nemůže výrazněji ztěžovat. Už několik sezón okupuje střed tabulky anglické nejvyšší soutěže, a i letos tomu není jinak. V tuto chvíli je v tabulce na jedenáctém místě s třinácti body, tedy se stejným počtem bodů jako má například Arsenal nebo Manchester United, dokonce o bod více než druhý tým z Manchesteru – City. V minulém kole Crystal Palace prohrál 0:1 proti Burnley. Těsně před reprezentační přestávkou ale vyhrál londýnský klub, který hraje Premier League pravidelně od roku 2014, 4:1 nad Leedsem.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Newcastle si poslední výhru připsal prvního listopadu, kdy dokázal porazit tehdy ještě druhý Everton 2:1. O týden později přišla prohra se Southamptonem a minulý víkend to byla domácí porážka 0:2 od Chelsea. Po těchto zápasech se klub ze severovýchodu Anglie nachází na patnáctém místě s jedenácti body a skóre 10:15. Výhra by tak United vyšvihla právě před výše zmíněné velkokluby.

Favoritem utkání je domácí Crystal Palace, na jeho výhru je vypsán kurz 2.33. V případě Newcastle má výherní kurz hodnotu 3.31. Vsadit si můžete i na remízu, kdy kurz je 3.21.

Zápas začíná v 21:00.