Dosáhne na LM Juve, nebo AC?

SerieA_Italy_logo_2019_2020

V závěru italské Serie A dojde na souboj Juventusu s AC Milán, který může rozhodnout o osudu obou klubů vzhledem k příštímu ročníku Ligy mistrů.

Oba kluby totiž mají shodně 69 bodů (stejně jako Atalanta) a ten, který dnes zvítězí se zřejmě bude moct radovat z postupu do LM. Předpokládáme totiž, že Atalanta zvítězí ve svém zápase v sestupující Parmě, ale pokud ne, i remíza by mohla stačit na prohození pozic a odsunutí Atalanty na 5. místo. Juventus samozřejmě ještě řeší separátní problém – odmítá se, spolu s Realem a Barcelonou zříct vidiny Evropské superligy a jeho místo v soutěžích UEFA je hodně nejisté, i když se kvalifikuje.

Zůstaňme ale na hřišti, Juventus má o fous lepší formu, než AC, konkrétně o dva body z posledních 5 zápasů. Juventus má k dispozici kompletní kádr, takže je rozhodně z čeho vybírat.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Oba týmy se už v březnu, skoro shodně, poroučely z evropských soutěží a především pro AC je to tedy dnes velká šance, jak udělat něco dobrého na konci nevydařené sezóny, v níž největší rival vyhrál ligový titul. AC i Juve mají ve zvyku střílet branky hodně brzy, takže bychom mohli vidět skutečně zajímavý duel. AC Milán má navíc nejlepší statistiky venku z celé ligy (13/1/2).

Favoritem je dnes ale domácí Juve, na nějž si můžeš vsadit s kurzem 1.82. Remíza je k mání za 3.85 a vítězství AC Milán pak za 4.36.

Zápasy můžeš od 20:45 sledovat díky Tipsport TV.

Kde sledovat Serii A? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!