Dohrávku PL hraje Chelsea i Wolves

Epl_logo_2020_wide

Nejvyšší anglická liga hned na úvod předvedla skvělý zápas. Dnes bude pokračovat i posílená Chelsea a Wolverhampton Wanderers.

Začátek v 19:00

V pondělí jsou na programu dohrávky 1. ligového kola na programu nestandardně hned dva zápasy. Už od 19:00 se podíváme na Bramall Lande, kde se domácí Sheffield United bude snažit získat body ze zápasu proti Wolverhamptonu. Tým pod vedením Nuna Espírita Santa navázat na dva ligové finiše na sedmém místě, díky nimž se v minulé sezóně Wolves dostali i do Evropské ligy. Sheffield skončil v minulé sezóně jako nováček na devátém místě, se ziskem 54 bodů, což byl skvělý výsledek. I oni budou chtít stavět na dosažených úspěších.

Favoritem na výhru je však dnes tým hostí, kurz na ně je 2.41. Domácí United si můžeš vsadit s kurzem 3.38 a remízu za rovné 3.00.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Od 21:15 se přesuneme na Amex Stadium v Brightonu, kam se přijede představit londýnská Chelsea. Brighton se v minulém ročníku vyhnul bojům o udržení, nad zónou sestupu měl rezervu ještě 6 bodů, rozhodnuto bylo už cca 3 kola před koncem soutěže. Brighton & Hove Albion bude za každou cenu chtít vylepšit své domácí statistiky, žádný jiný tým v historii ligy totiž nevyšel střelecky naprázdno, jako právě domácí Seagulls v minulé sezóně. Chelsea také ve vzájemném zápase neporazil od roku 1933 (0/2/11), v minulé sezóně však uhrál jednu z oněch dvou remíz.

Chelsea přes léto posilovala ve velkém stylu, přivedla Ziyeche z Ajaxu, Wernera z RB Lipsko, Chilwella z Leicesteru, Havertze z Bayeru Leverkusen a také zkušeného Thiaga Silvu z PSG. Účet za tohle všechno vyšel cca na 200 miliónů eur, což, především v době koronavirové pandemie, ukazuje, že Chelsea prostě díky penězům majitele hraje trochu jinou ligu. Uvidíme jak jí vyjde první utkání nového ročníku, kvůli zraněním nebudou k dispozici Gilmour, Kovačič, Ziyech a van Ginkel. Chybět pravděpodobně budou i Chilwell a Silva. Chelsea je favoritem na výhru, s kurzem 1.66. Remíza je k mání v kurzu 4.05, výhra domácích pak za 5.21.