Dočkáme se dalšího ztrapnění Bayernem?

Bundesliga-hoffenheim-arena

Ligová sezóna mnichovského velkoklubu dnes pokračuje druhým zápasem, proti Hoffenheimu. Ukáže Bayern opět svou dominanci v praxi?

O ztrapnění se určitě dá mluvit, v minulém kole totiž Bayern Mnichov deklasoval Schalke 04 v poměru 8:0. Domácí výkony se mu ale nepodařilo přenést do Superpoháru UEFA, v němž sice dokázal zvítězit 2:1 nad Sevillou, avšak až po prodloužení. V lize však vyhrál už 10 venkovních zápasů v řadě, během nichž vstřelil v průměru 3,2 branky.

Oba soupeři mají šanci na 100% vstup do sezóny, Hoffenheim totiž také vyhrál svůj první ligový zápas, 2:3 na půdě Kolína nad Rýnem. Hoffenheim má však rozsáhlejší marodku, než Bayern, kterému chybí pouze Kouassi. V minulé sezóně to doma s Bayernem pro Hoffenheim dopadlo 0:6.

Výhru Bayernu Mnichov si můžeš vsadit s kurzem 1.24, remízu s kurzem 7.52 a výhru Hoffenheimu s kurzem 11.10. Zápas začíná v 15:30.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Druhým zápasem dne je souboj Freiburg – Wolfsburg, vyplatí se zde sázkařům vsadit na gól do 20. minuty zápasu? Tato sázka by totiž vyšla v 5 z předchozích 6 zápasů Freiburgu. To samé platilo i v 5 ze 6 domácích zápasů (liga a pohár) a rovněž i v 5 ze 6 vzájemných soubojů s Wolfsburgem. V minulém kole se Freiburg poprvé prosadil v 8. minutě, zápas ve Stuttgartu nakonec vyhrál 2:3.

Favoritem jsou dnes hosté, kurz na jejich výhru je 2.33. Domácí si můžeš vsadit s kurzem 3.14 a remízu s kurzem 3.60.

Zápas začíná ve 18:00 a sledovat ho můžeš také na TV Tipsport.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!