Dvě novinky ve Fortuna Vegas. Hrajte zdarma i s bonusem

Fortuna i nadále plní svůj slib a pokračuje v rozšiřování herní nabídky svého online casina. Po přidání automatů značky Adell se v oblíbené herně, která nabízí bonus 500 Kč pro nové hráče, usadily dvě novinky z dílny Synotu a Apolla. Podívejte se, jaké hry si ve Fortuna Vegas nově zahrajete.

Joker 40

Jeden z mnoha zástupců opravdové klasiky. Při protáčení 5 válců, které v sobě ukrývají celkem 40 výherních linií, automatu od Synotu se připravte na tradiční symboly v podobě citronů, melounů, třešní či sedmiček. Výhru berete od sestavení tří shodných symbolů v jedné linii. Čekají na vás ale symboly Scatter spouštějící až 30 volných zatočení (3 symboly = 10 free spinů, 4 symboly = 20 free spinů, 5 symbolů = 30 free spinů) i zástupný divoký symbol Wild v podobě jokera.

Už jste četli? Jak hrát Adell automaty u Fortuny s bonusem 500 Kč

Gangster World

Ve druhé z novinek značky Apollo se přenesete do atmosféry 30. let, kdy v amerických městech vládla tvrdou rukou mafie. Právě takové je téma pětiválcového automatu s 20 výherními řadami. Hru si rychle oblíbíte díky symbolům Bonus aktivujícím 10 bonusových kol s volnými otočkami i čtveřici skvělých a propracovaných speciálních funkcí: Rána pálkou, Brokovnice, Wanted a Exploze Molotovova koktejlu. Všechny mají jedno společné – dopomáhají vám k sestavení výherních kombinací.

Oba nové Synot automaty spustíte v casinu Fortuna Vegas v režimu zdarma i za peníze, druhá varianta platí pouze pro registrované hráče. Chcete se mezi ně přidat a získat přitom bonus 500 Kč pro nové hráče? Založte si u Fortuny účet online hned teď a bonus na hraní online automatů a dalších her je váš.