Dnes se utkají týmy od 3. do 6. místa LPL

lpl_2020_summer

A bude to moc pěkně seřazeno, třetí hraje se čtvrtým, pátý pak vyzve šestého.

TES se budou chtít vrátit vítězstvím

V minulém kole jsme mohli sledovat skvělé vystoupení Invictus Gaming, kteří porazili Top Esports 2:0 a uštědřili jim tak teprve druhou porážku v lize. TES to budou chtít napravit a dnes se vrátit k vyhrávání, v cestě jim však bude stát aktuálně 4. Suning. Favoritem jsou ale Top Esports a to i díky skóre, to má TES 21:6 a Suning 21:13, rozdíl je tedy patrný. Suning ale vyhrál už 8 zápasů v řadě!

Zápas začíná v 11:00 a Top Esports jsou favoritem na vítězství s kurzem 1.32, na výhru Suning si můžeš vsadit s kurzem 3.10.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Ve 13:00 je naplánován zápas šestého a pátého týmu tabulky, Team WE – Victory Five. Victory Five na tom mohli být ještě lépe, poslední dva zápasy však prohráli a oba týmy jsou tak srovnané na 8 bodech. Team WE ale také zaváhal a má podobnou formu jako Victory Five, tři výhry z posledních pěti zápasů. Kdo vyhraje tento vyrovnaný souboj?

Favoritem na výhru je výše postavený tým Victory Five s kurzem 1.58. Team WE ale rozhodně vyhrát může, kurz na to je 2.22.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LPL, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna, která nabízí také live streamy LoL. Přenosy zápasů nicméně najdeš i na YouTube (s anglickým komentářem).