Dnes se opět hraje LoL, vychutnej si také bonus do casina

fortuna500

Dnes se vrací také zápasy v League of Legends a to v Evropě, Severní Americe, Brazílii, Rusku a dokonce se hrálo také v Číně. A něco co jste zaručeně ještě neviděli? Vsaďte si na hvězdy La Ligy, které se utkají v jedinečném turnaji ve hře FIFA 20!

Turnaj pro hvězdy španělské La Ligy ve FIFA 20

Tohle tady opravdu ještě nebylo, každý tým La Ligy nominoval jednoho hráče, aby jej reprezentoval na turnaji ve FIFA 20. Kdo bude hrát za tvůj oblíbený klub? Kompletní seznam hráčů:

Sergi Roberto (Barcelona), Marco Asensio (Real Madrid), Sergio Reguilon (Sevilla), Adnan Januzaj (Real Sociedad), Jason (Getafe), Marcos Llorente (Atlético Madrid), Carlos Soler (Valencia), Manu Morlanes (Villarreal), José Antonio Martinez (Granada), Ruben Garcia (Osasuna), Borja Iglesias (Real Betis), Carlos Clerc (Levante), Lucas Perez (Alaves), Pedro Porro (Real Valladolid), Edu Exposito (Eibar),

Turnaj začíná dnes od 18:00!

Fortuna přichází s novými akcemi pro hráče

U Fortuny si přijdou na skvělý bonus do online casina všichni nově registrovaní hráči. Je pro ně nachystán bonus až 500 Kč k prvnímu vkladu. Založ si své hráčské konto a vlož 100 až 500 Kč a Fortuna ti k tomu dá stejnou částku navíc!

K tomu si rovnou připočti ještě 300 za plné ověření hráčského konta a pěkná sumička do začátku je na světě.

SYNOTtip rozjel ve velkém poker

Pokeroví nadšenci si dnes mohou zkusit vyhrát velký turnaj s garancí 200 000 Kč. Začátek turnaje je v 19:00 a buy-in je stanoven na 1800+200 Kč.

Nebo si raději počkáš na pondělní freeroll o 10 000 Kč? Volných míste je zatím dostatek, začátek je 23.3. od 18:00.

U Kajotu se stále hraje o ceny v losovačce

V pátek začala u Kajotu akce Bláznivé jarní losování, která trvá až do 29. března. Zařazení budou všichni, kdo na své hráčské konto vloží a následně protočí alespoň 30 € na jakékoli hře. Mezi cenami je např. Cash bonus 1000 €, tablet, či smartphone!

Vítězové.cz přeji všem hodně štěstí!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je přísně zakázána.