Dazzle Me – tak trochu jiný automat se super funkcemi

Patří k nejhranějším hrám snad ve všech českých online casinech. Výjimkou nejsou ani Sazka Hry, kde si ho zahrajete zdarma a po registraci i s bonusem pro nové hráče. Řeč je o výherním automatu Dazzle Me, který si nyní představíme v naší další recenzi.

Automat z dílny vyhlášené vývojářské společnost NetEnt je atypický svým uspořádáním válců. Těch je celkem pět, z toho první dva mají po třech řádcích, další dva čtyři řádky a poslední má pět řádků. Automat v sobě ukrývá celkem 76 výherních linií, jež jsou pevně dané. A rozsah sázek? Na jedno zatočení si lze vsadit od 4 korun do tisícovky, odměnou vám pak může být maximální možná výhra až 500 tisíc.

Při hraní automatu Dazzle Me se připravte na nálož blyštivých diamantů a dalších drahých kamenů. Ty doplňuje klasika v podobě zvonečků a sedmiček, což jsou symboly s největší hodnotou, stačí mít dva vedle sebe a výhru máte v kapse. U diamantů na výhru dosáhnete při sestavení tří shodných sousedících symbolů v linii.

Tip: Využijte nabídku Sazka Her a získejte 300 Kč na hraní online automatů jen za registraci

Propojování válců v režimu Free Spins

Automat Dazzle Me si velmi rychle oblíbíte a věřte, že se k němu budete rádi vracet. A to nejen kvůli jeho zpracování, ale také bonusovým funkcím, které nabízí. Kdykoli během hry můžete slyšet nezvyklé cinknutí, které společně s ozářením loga hry spouští Dazzling Wild Reels. To je funkce, během níž se může až všech pět válců proměnit na Wild symboly.

Nechybí ani zatočení zdarma. Jejich počet záleží na tom, kolik symbolů Free Spin sestavíte (3 symboly = 8 volných zatočení, 4 = 12, 5 = 16). V tomto režimu se navíc díky další super funkci nazvané Linked Reels na začátku každého zatočení alespoň jedna dvojice válců propojí a objeví se na ní stejné symboly pro ještě větší výhry.

Vyzkoušejte automat Dazzle Me u Sazka Her

Jestli jste pecku od společnosti NetEnt ještě nikdy nehráli, tak doporučujeme ji určitě vyzkoušet. Online automat Dazzle Me najdete v nabídce Sazka Her, kde je k dispozici pro hraní zdarma a po registraci samozřejmě i za peníze. Jakmile registraci dokončíte a přejdete na trvalé konto, dostanete zdarma 300 Kč do hry!

Může se hodit: Sazka Hry: Jak na registraci a ověření totožnosti online