Dárky ve Vegas: Dnes 10 volných her a soutěž o ceny

Advent se v online casinu Tipsport Vegas nese ve znamení rozdávání dárků a soutěží o skvělé ceny. Dnes ve středu 13. prosince na vás čeká hned dvojnásobná nadílka!

Pod třináctým okénkem speciálního adventního kalendáře se skrývá kromě 10 volných zatočení na online výherní automat Grim Muerto ještě možnost zahrát si o hodnotné a lákavé ceny. Stačí, když si zahrajete za500 Kč na retro komiksovém automatu Jack Hammer, nebo Jack Hammer 2a získáte vstupenku do slosování.

Jak získat 10 volných zatočení?

Přihlaste ke svému hernímu účtu Tipsport Vegas. Pokud ho nemáte, registraci s nárokem na vstupní bonus až 5 000 Kč na další hraní můžete provést snadno a pohodlně přes tento odkaz.

Po přihlášení spusťte automat Grim Muerto v režimu za reálné peníze a užijte si 10 volných zatočení s možností vyhrát reálné výhry!
 

Jak se zapojit do soutěže o skvělé ceny?

Přihlaste ke svému hernímu kontu v Tipsport Vegas a protočte dnes 13. prosince do 23:59 hodin alespoň 500 Kč na automatu Jack Hammer, nebo Jack Hammer 2. Tím si zaručíte účast veslosování o ceny, které proběhne hned následující den. 

Dnes se hraje o tyto ceny: 1× mobilní telefon Samsung Galaxy S8+, 1× tablet Samsung Galaxy Tab S3, 1× mobilní telefon Samsung Galaxy S7 Edge, 2× Sony Playstation Pro, 2× Sluchátka Koss Porta Pro, 1× Voucher v hodnotě 5 000 Kč, 2x Voucher v hodnotě 2 000 Kč.

Nenechte si ujít další adventní nabídku v Tipsport Vegas. Adventní kalendář je v plném proudu a přináší vám exkluzivní nadílku každý den!