DAMWON si dnes smlsnou na nováčkovi LCK

lck_2020_summer

Jihokorejská liga v League of Legends dnes pokračuje dvěma zápasy.

DAMWON Gaming vyzve Team Dynamics, nováčka soutěže, který se ale zatím prezentuje sympaticky. DAMWON museli v minulém zápase přetrpět porážku od vedoucích DragonX, stále jsou však, se skóre 14:4, na druhém místě tabulky se ziskem 6 bodů. Team Dynamics si zapsali významný skalp, když ve třech hrách porazili T1 a to dokonce poté, co první hru prohráli. Dnes ale věříme, že se Showmaker a spol. spraví chuť a zapíšou sedmou výhru. Kurz na to je 1.11, výhra Team Dynamics je v nabídce s kurzem 6.00.

Ještě předtím se ale připrav na zápas Afreeca Freecs – Gen.G. V podstatě se jedná o podobný zápas, možná trochu vyrovnanější. Gen.G jsou aktuálně na 3. příčce, se 6 vítězstvími. Mají jen o něco horší skóre než DWG, 13:6 a i oni si dnes mohou připsat sedmé vítězství. Afreeca hraje střed tabulky, má 5 bodů a je na 5. místě. Jejich výsledky odpovídají ligovému postavení, poráží týmy pod sebou a prohrávají s favority, takže dnes by se měli radovat fanoušci Gen.G. Výhra Gen.G je v nabídce s kurzem 1.35, vítězství Afreeca Freecs pak za 2.94.

První zápas začíná od 10:00, druhý je pak v plánu od 13 hodin.

Kde sázet na League of Legends?

Kurzy na LCK, včetně live sázek, nabízí mimo jiné sázková kancelář Tipsport. Přenosy zápasů najdeš na YouTube (s anglickým komentářem), sleduj kanál LCK Global.