Další výhra posune Barcu opět do čela

La_liga_logo_wide

Barcelona odpoledne hraje na půdě Celty Vigo, půjde opět do vedení v tabulce La Liga?

„Klasická“ situace na špici

Sobotní odpoledne začneme již od 14:00, kdy favorizovaný Athletic Bilbao přivítá Mallorcu. Oby týmy v minulém kole prohrály, Bilbao s Barcelonou 1:0, Mallorca proti Realu Madrid 2:0. Pokud dnes Mallorca nevyhraje, rázně tím podkope své šance na setrvání v nejvyšší divizi. To je však velmi pravděpodobné, výhra Bilbaa je k mání s kurzem 1.51.

Barcelona začne svůj zápas proti Celtě Vigo od 17:00. Vsaď si na její vítězství co nejdříve, jelikož kurz na něj bude pravděpodobně jen klesat, nyní je na hodnotě 1.67. Celta sice vyhrála 2 poslední zápasy a z poslední 5 má celkem 8 bodů, ale na Barcelonu, která se žene za dalším ligovým titulem, podle nás dnes stačit nebude.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

V 19:30 začne třetí z dnešních zápasů, Osasuna v něm vyzve sestupem ohrožené Leganes. Osasuně se ale doma moc nedaří, vyhrála doma pouze 50 % zápasů, v nichž byla favoritem (stejně jako dnes, s kurzem na výhru 2.37). Proto doporučujeme případnou sázku pojistit i nulou, na samotnou remízu je kurz 2.99. Leganes by se 3 body nesmírně hodily (3.48), i když sestup teď vypadá velice reálně.

Posledním utkáním dne bude Atlético Madrid – Alaves, začínající od 22:00. Na to, že svěřenci Diega Simeoneho uhrají 4. výhru v řade, si vsaď s kurzem 1.35. Alaves je těžkým outsiderem, kurz na jeho výhru je vysokých 11.50. Plichta by pro Alavas dobrým výsledkem, který by je popostrčil dále od zóny sestupu, kurz na ni je 4.76.

Kde sledovat La Ligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!