Další růst, nebo pád? Vsaďte si na kurz Bitcoinu

Bookmakeři Fortuny vypsali další netradiční a nesportovní sázku. Vsďte si na to, jaký bude kurz neznámější kryptoměny Bitcoin k poslednímu dni letošního roku.

Bitcoin je vlastně taková elektronická měna. V posledních dnech a týdnech o ni můžete skýchávat poměrně často, a to kvůli vývoji její hodnoty. Zatímco začátkem října se 1 Bitcoin prodával za necelých 5 tisíc dolarů, na konci listopadu prolomil bájnou hranici 10 tisíc dolarů a v prvních čtrnácti prosincových dnech se vyšplhal až na sumu 16 a půl tisíce dolarů.

Tip:
Sázení Fortuna: Vyměňte své body za výhry

 

Padne ještě do konce letošního roku při takovéto vzrůstající tendenci dvacetitisícové hranice za 1 Bitcoin? „Někteří analytici stále hlasitěji tvrdí, že Bitcoin už je příliš přefouknutá bublina na prasknutí. Nicméně jsou Vánoce, zázraky se dějí a kdo by si nepřál najít pod stromečkem nějaký ten Bitcoinek, což v této šílené době není radno podceňovat,“ říká hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Jestli dalšímu navyšování hodnoty Bitcoinu nevěříte, máte k dispozici i variantu 10 až 12 tisíc dolarů, případně si lze vsadit na strmý pád i pod 10 tisíc dolarů za jednu virtuální minci Bitcoinu.
 

Další nesportovní sázky

Pokud vás ovšem sázka na kurz elektronické měny příliš nezaujala a sport vás také příliš nezajímá, v kurzové nabídce Fortuny najdete i další nesportovní sázky. Momentálně si u Fortuny můžete vsadit online na to, jaké jméno dostane třetí potomek prince Williame a jeho manželky Kate. Kurzy jsou ale vypsány třeba i na vítěze prezidentských voleb, které se konají už v polovině ledna.