Další remízy na obzoru?

Bundesliga_Mainz_OpelArena

Dnešní zápasy Bundesligy objektivně nebudou tak atraktivní, jako ty včerejší, ale neházejme předem flintu do žita.

Výhodou je, že zápasy mají tři hrací časy, takže můžeš sledovat fotbal po velkou část odpoledne. Už od 13:30 se připrav na duel Schalke 04 – Augsburg, týmů, které mají po minulém kole co zlepšovat. Schalke bylo doma deklasováno Dortmundem v poměru 0:4, Augsburg doma prohrál 1:2 s Wolfsburgem. Favoritem jsou, i přes hrozný výsledek v minulém kole, domácí. Výhru Schalke si dej na tiket s kurzem 2.08. Remíza je v nabídce za 3.48 a výhra Augsburgu za 3.66.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dva zápasy „remízových“

Pro sázkaře asi nejzajímavějším z nedělních zápasů bude souboj Mohuče s Lipskem. Uvidíme, zda se RB Lipsko dokáže vrátit na vítěznou vlnu po domácí remíze 1:1 s Freiburgem a také zda dostane větší prostor Patrik Schick, který se minule na hřiště dostal až v 81. minutě. Domácí Mohuč uhrála relativně cenný bod na půdě Kolína nad Rýnem, díky výsledku 2:2, ale kvůli svému postavení těsně nad zónou sestupu by se jim nějaké body hodily i dnes. Remíza by mohla být výsledkem, kurz na ni je krásných 4.90. Favoritem jsou hosté z Lipska, s kurzem na výhru 1.46. Nepravděpodobná výhra domácích je v nabídce za 6.57. Zápas začne od 15:30.

Posledním duelem dne bude od 18:00 utkání Kolína nad Rýnem s Düsseldorfem. Remízu Kolína jsme již řešili, Düsseldorfu se „podařilo“ vyplichtit doma s posledním Paderbornem. Favoritem je domácí mužstvo, s kurzem na výhru 1.81. Hostům sázkovky dávají menší šanci, kterou reflektuje kurz 4.23. Zrodí se další remíza? Pro Kolín by to bylo relativně OK, pro Düsseldorf ale nic moc. Kurz na ni je 3.98

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!