Nové Thunderkick automaty u Sazka Her. Vyzkoušejte je

Pouze u Sazka Her se můžete na vlastní kůži přesvědčit o kvalitách automatů z dílny vývojářského studia Thunderkick. Skvělou zprávou je, že se v herně objevily další dva nové kousky nesoucí tuto značku, které jinde nenajdete. Zahrát si je můžete zdarma, po registraci i s bonusem 300 Kč pro nové hráče.

Frog Grog

Netradiční zpracování a skvělá grafika. Právě tyto parametry nesou snad všechny produkty od Thunderkicku a Frog Grog není výjimkou. Pětiválcový automat s 23 pevně danými výherními liniemi neobsahuje žádné free spiny, ale sází na násobení výher přes multiplikátory. Při dosažení výherní kombinace symboly zmizí a na jejich místa napadají nové. Násobitel výhry se pak může vyšplhat až na hodnotu x7. Za zmínku stojí i oranžová žába, která má funkci symbolu Wild. Vyhrát můžete i při nevýherní otočce, a to díky náhodně aktivované bonusovce.

Tip: Vyzvedněte si u Sazka Her bonus 300 Kč na hraní online automatů jen za registraci

Magicious

Lákal vás vždy svět kouzel a magie? V tom případě rozhodně vyzkoušejte druhou z novinek značky Thunderkick u Sazka Her. Kouzelnický automat Magicious má rozhodně co nabídnout. Čeká na vás 5 válců a 10 pevně daných výherních řad, které jsou započítávány z obou stran herního pole, což výrazně zvyšuje šanci na výhru. A pak jsou tady symboly Wild v podobě růžových koulí. Jakmile se na herním poli objeví, zaplní celý válec, přidrží ho a aktivuje opětovné roztočení ostatních válcích. Maximální možný počet respinů je stanoven na 3.

Také čtěte: Recenze hry Fruit Road: Pro jakou výhru si doskáčete?