Čtyři týmy jdou dnes v EL za postupem

Evropská liga promo

Skupinová fáze Evropské ligy se překlonila do své druhé poloviny, týmy se dnes chystají odehrát čtvrtá utkání. Čtyři z nich si mohou zajistit postup.

Kdo si může zajistit postup?

Pokud dnes vyhrají svá utkání, mohou si postup do vyřazovací fáze Evropské ligy zajistit Leicester, Arsenal, Villarreal a Hoffenheim. Ve čtvrtých zápasech skupin se týmy utkají se stejným soupeřem, jako v zápase předešlém.

Arsenal cestuje do norského Molde, v domácím zápase si s ním poradil bez problému 4:1. Arsenalu se sice rozrostla marodka, ale na norský tým by to mělo stačit i tak. Šanci zřejmě dostanou i vybraní mladíci z U23, nastoupit by však měl i v PL vykartovaný Nicolas Pepe. Výhru Gunners si vsaď s kurzem 1.65.

Leicester má našlápnuto na postup, pokud dnes opět zdolá Bragu, bude ho mít. V minulém zápase dostali portugalci v Anglii nášup 4:0. Vítězství Lišek je v nabídce s kurzem 2.03.

Villarreal je dalším adeptem na brzkou garanci postupu. Svého největšího pronásledovatele ve skupině, Maccabi Tel Aviv v minulém utkání roznesl 4:0 a pokud se mu i dnes podaří vyhrát, velmi pravděpodobně svou skupinu vyhraje. Na jeho dnešní triumf si vsaď s kurzem 1.72.

Hoffenheim si v minulém kole také nebral servítky. Se soupeřem z Liberce se vypořádal velmi rázně a hostům pěkně zamával po výsledku 5:0. Jeho skóre 11:1 napovídá mnohé o formě, s jakou zatím německý klub v EL hraje. Výhru hostí si dnes tipni s kurzem 1.40.

Lákavě vypadá také utkání AS Řím na půdě Kluže, kde si můžeš vsadit výhru hostí s kurzem 1.67.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Všechny dnešní zápasy

Dnes je to, díky počtu zápasů na rozepisování asi zbytečné. Namísto toho tu ale máme něco snad ještě přehlednějšího:

Pokud ještě u Fortuny nemáš účet, můžeš využít zvýhodněnou nabídku pro nové hráče.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!