Čtvrtfinále se může zvrtnout pro dva týmy

tipsport_elh_2020

Ve čtvrtfinále Extraligy ledního hokeje dnes možná uvidíme neslavný začátek konce dvou klubů. K pokraji vyřazení se totiž blíží jak Mountfield HK, tak i Pardubice.

Zatím jsou všechny dvojice rozehrány v poměru 2:0, kromě dnes hrajících, Liberce a Mladé Boleslavi, vede i Sparta Praha a Třinec. Dokáží tedy Mountfield HK a Pardubice odvrátit hrozbu velmi brzkého ukončení série a odvrátit konce svých sezón? V podstatě tomu nic nenasvědčuje, šestý a sedmý tým základní části zatím dostávají pořádně na frak, i když Mountfield prohrál první zápas „jen“ 4:3 po prodloužení.

Pardubice však přivezly z Mladé Boleslavi prohry 2:0 a 5:0 a v domácích zápasech se v následujících dvou dnech budou muset opravdu snažit úplně jinak. Otázka je, jak rychle a razantně se zvládnou oklepat po porážce 5:0, na kterou nebyly zvyklé ani během základní části ligy.

Liberec může být také se svým druhým zápasem proti Mountfieldu spokojen. Výsledek 3:0 totiž ukázal, že vítězství v prodloužení v prvním utkání byl zasloužený. Na ledě Mountfieldu však nebude chtít nic podcenit, ani jedna ze sérií totiž není u konce, i když tato vypadá na tu vyrovnanější.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Na vítězství Mountfieldu na domácím ledě si vsaď s kurzem 2.62, na remízu za 3.90. Třetí výhru Liberce si můžeš tipnout s kurzem 2.48. Zápas začíná od 17:00.

V případě druhého zápasu si můžeš tipnout výhru Pardubic v kurzu 2.60. Vítězství Mladé Boleslavi a match-point v sérii pak za 2.40, remíza je v nabídce za 4.15. Zápas začíná v 19:00 a sledovat ho můžeš také na TV Tipsport.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.