Čtvrtfinále otevře jihokorejský souboj

worlds-2020-logo

Po třídenní pauze se vrací Mistrovství světa v League of Legends. Čtvrtfinálová utkání dnes otevře Bo5 série mezi DAMWON Gaming a DRX.

DRX si musí připadat jako ve zlém snu, souboji s DWG se totiž chtěl vyhnout asi každý tým v turnaji (snad kromě Top Esports?). To, že se tyto jihokorejské týmy potkají hned ve čtvrtfinále, je totiž nejspíše špatná zpráva pro DRX. Od jarní části ligy, kterou ještě ovládli Gen.G, totiž utekla spousta času. DRX v ní vyhráli oba souboje s DWG (0:2 a 2:1) a zároveň DWG vyřadili i v play-off (3:2).

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V letní části už ale zvládli vyhrát jenom jeden zápas a to ten první hraný (2:1), pak už následovala jasná výhra DAMWON Gaming (2:0) a ještě větší masakr ve finále play-off LCK, kdy parta kolem Showmakera triumfovala 3:0. DAMWON v letní části ligy prohráli pouze 2 z 18 zápasů.

Pro připomenutí, takto probíhalo samotné losování týmů do vyřazovací části turnaje:

Uvidíme, kolika zápasů se dnes dočkáme, protože ačkoli jsou DAMWON Gaming velkými favority na postup, v League of Legends se dá vyhrát více než jednou taktikou a je možné soupeře překvapit, i když se znáte z domácí ligy. Pokud DRX vytáhnout nějakou překvapivou kartu v prvním draftu a tím rozhodí strategii DWG, může se stát cokoli.

Kurz na výhru DWG je dnes 1.16, výhru DRX si můžeš vsadit s kurzem 4.75. Připomínáme, že DWG jsme na začátku turnaje tipovali na celkového vítěze. Hrát se začíná od 12:00 našeho času.

Kde sázet na Worlds 2020?

Kurzy na Worlds 2020, včetně live sázek, nabízí sázková kancelář Fortuna. Streamovat zápasy můžeš přes její web, nebo na YouTube LoL Esports (s anglickým komentářem).