Čtvrtfinále i semifinále dnes v MOL Cupu

cesko_mol_cup_wide

Kvůli zapojení Slavie v Evropské lize dnes dojde k zajímavé situaci, kdy se v jednom dni hraje jak semifinále, tak i čtvrtfinále poháru.

Utkání Sigmy Olomouc se Slavií Praha je tak ve skluzu, tento čtvrtfinálový souboj se totiž měl odehrát už 7.4., ale Slavia měla o den později na programu souboj s Arsenalem. Proto se muselo odložit a volný termín se objevil až nyní, Slavia totiž od té doby hrála zápasy cca co tři dny. To znamená, že souboj dnešního vítěze, na něhož už v semifinále netrpělivě čeká Sparta, bude na programu velmi brzy.

Slavia Praha v posledních týdnech nasbírala i řadu zranění, chybět dnes budou Bah, Hovorka, Olayinka, Provod a také Sima. Nejistý je také start Lingra. Zranění se nakupila také na straně Sigmy, absentují Greščák, Trefil, Vepřek, Yuins a zřejmě i Hála a Zahradníček.

Sigma Olomouc ale není v nejlepší formě, po dvou ligových remízách s Teplicemi a v Českých Budějovicích prohrála v posledním zápase doma s Baníkem Ostrava, navíc těsně před koncem tohoto zápasu neproměnila penaltu, která by stav zápasu posunula na 1:1.

Výhru Sigmy si můžeš tipnout za 7.00, remízu 3.90 a výhru Sešívaných, která je pošle do derby pražských S v semifinále, za 1.53.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V dnešním semifinálovém souboji se pak utkají Plzeň a Teplice. Favorit na postup do finále je zde naprosto jasný. Zatímco Viktoria Plzeň bojuje o účast v Evropě i skrz ligové umístění a tahá sérii 13 zápasů bez prohry ve všech soutěžích, Teplice sedí pouze 4 body nad zónou sestupu a už čtyři zápasy nevyhrály. Jedna z těchto porážek, 21. dubna, navíc přišla právě proti Viktorii (0:1).

Teplicím také chybí řada hráčů, např. Gabriel, Heidenreich, Kučera, Macej, Němeček, Řezníček, Žitný a zřejmě také Mareš, Shejbal a Trubač. Za Plzeň nenastoupí Bucha, Hejda, Čermák a také Kayamba.

Vítězství plzeňských fotbalistů si můžeš vsadit s kurzem 1.10. Remíza je k mání v kurzu 11.00 a výhra Teplic dokonce za 19.00.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!