CSKA zatím v Eurolize září

euroliga-basketbal-dark

CSKA Moskva zatím patří k tomu nejlepšímu, co může basketbalová Euroliga nabídnout. Dokáže dnes rozdrtit Panathinaikos?

Komu se dnes zadaří?

Dnes je v Eurolize na programu odložený zápas 25. Kola, mezi aktuálně druhým CSKA Moskva a Panathinaikosem. CSKA ho může “využít” k tomu, že se bodově dotáhne na první Barcelonu. Případná výhra Panathinaikosu by jej bodově srovnala s Albou Berlín, která je aktuálně na 15. příčce.

CSKA hraje skvěle, především v poslední době. Z posledních deseti zápasů ve všech soutěžích totiž prohrálo jen jeden a tím byl souboj se Zenitem Petrohrad. V tom posledním si vyloženě smlslo na Astaně, kterou vyprovodili z palubovky díky skóre 100:77.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Panathinaikos hrál proti CSKA v roce 2020 tři zápasy a pouze první z nich dokázal neprohrát. Po remíze 102:102 vyhráli nakonec 102:106, v dalším letošním mači to ale CSKA Panathinaikosu pěkně oplatilo, ten skončil 66:97. Ten poslední, hraný v listopadu 2020 dopadl už těsněji, Panathinaikos prohrál 83:89.

Dnes hlásí oba kluby pouze jednu absenci, v dresu CSKA bude chybět Milutinov, který léčí zraněné rameno.

Vítězství CSKA Moskva si dnes můžeš vsadit s kurzem 1.10. Výhru Panathinaikosu zkus trefit díky kurzu 5.27.

Zápas začíná od 19:00 a sledovat ho můžeš na Fortuna TV.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!