Come on you Iron!

Epl_logo_2020_wide

West Ham United má před sebou záludný zápas na Molineux Stadium, proti Wolves. Výhrou se může vrátit do hry o evropské poháry, možná i LM.

Čeští reprezentanti Tomáš Souček a Vladimír Coufal se dnes budou snažit o to, aby předvedli stejně dobrý úvod zápasu jako tom minulém. Proti Arsenalu už to totiž po 32 minutách bylo 3:0, Kladiváři však nakonec brali jen bod za remízu 3:3. To se dnes nesmí opakovat, West Ham totiž nemá nejlepší formu a ostatní rivalové ho dotahují. V posledních pěti zápasech má na kontě dvě výhry, remízu a dvě prohry. Ty však přišly proti Manchesterským klubům, tedy vedoucí dvojici ligy. Pokud dnes vyhraje, předskočí rovnou tři soupeře, Liverpool, Tottenham a Chelsea, a bude na 4. místě.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Wolves ale mají ještě horší formu, než-li WHU. Konkrétně o dva body, namísto výhry mají o remízu více. Určitě v tom má prsty i dlouhodobá absence Raula Jimeneze, který se pořád dává do kupy po otřesu mozku. Dnes jim možná budou chybět i další důležití hráči, Daniel Podence a Joao Moutinho. Poslední vzájemný zápas Wolves dostali náklep 4:0, předtím ale vyhráli 4 vzájemné zápasy v řadě.

Lehkým favoritem na výhru jsou dnes hosté, vsadit si ji můžeš s kurzem 2.70. Remíza je k mání v kurzu 3.17, vítězství Wolverhamptonu je v nabídce s kurzem 2.96.

Zápas začíná od 21:15!

Hodně štěstí při sázení!