City dotahuje, dnes vyzve Everton

Epl_logo_2020_wide

Pep Guardiola se svým týmem stoupá pomalu, ale jistě tabulkou Premier League. Pokud dnes vyhrají, dotáhnou se bodově na druhý Everton.

Od 21:00 se rozehraje zápas v Goodison Parku, který zřejmě opět zamíchá vnímáním týmů ve velmi vyrovnané top devítce. Skutečně, týmy od 2. do 9. místa jsou srovnány za sebou s rozdílem maximálně 4 bodů a pět z těchto osmi týmů dnes uvidíme v akci, čtyři z nich ve vzájemných zápasech.

Citizens po remízách s United a West Bromem začali vyhrávat a z posledních dvou zápasů brali 6 bodů. Everton však vyhrát už 4 zápasy v řadě a dokázal se vyšvihnout až za vedoucího městského rivala, Liverpool FC. Dnes však hrají se soupeřem, s nímž prohráli předchozích pět ligových klání. Naposledy, co Toffees vyhráli nad Manchesterem City, byl ještě jejich manažerem Ronald Koeman (leden 2017, 4:0). Domácím navíc budou chybět důležité články týmu: Allan, Digne, či Richarlison, hrát možná nebude ani James Rodríguez.

Guardiola se nebude moct spolehnout na Walkera a Gabriela Jesuse, kteří jsou v karanténě, hrát nebude ani mladý obránce García.

Favoritem na výhru v zápase jsou hosté, kurz na výhru Citizens je 1.42. Domácí ale mohou překvapit, jejich výhru si vsaď s kurzem 7.93, remízu pak za 5.06.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Od 16:00 se už můžeš dívat na zápas Crystal Palace – Leicester a v 18:30 se budou, po sobotní prohře v derby, snažit o nápravu fotbalisté Chelsea, kteří doma přivítají nebezpečnou Aston Villu, která i v deseti rozstřílela Crystal Palace 3:0.

Výhra Leicesteru je k mání s kurzem 2.07, na Palace si můžeš vsadit za 3.81 a to, že zápas skončí remízou, je v nabídce sázkovek za 3.57.

V zápase hraném v Londýně jsou kurzy rozdány následovně: výhra Chelsea za 1.70, remíza 4.23, výhra Villans za 4.92.

Hodně štěstí při sázení!