Chicago se v noci utká s Detroitem

nhl_logo

V centrální divizi dojde na zápas předposledního Detroitu, který zavítá na led Chicaga Blackhawks. Red Wings zatím v boji o play-off zaostávají.

Chicago aktuálně sedí na čtvrtém místě divize, se ziskem 26 bodů a zajímavým skóre 66:66. Detroit je na tom o poznání hůře, má totiž jen 17 bodů, ale zato už o zápas více než Chicago a o 7 více, než poslední Dallas Stars, kteří nahráli pouze o bod méně. Jaká je tedy cesta pro Detroit? No, nebylo by špatné zopakovat výsledek z minulého zápasu, který Red Wings hráli právě proti Chicagu a skončil jejich výhrou 3:5.

Chicago z posledních pěti zápasů uhrálo dvě výhry, dvě prohry a výhru v prodloužení v zápase s Columbusem. Prohru s Detroitem v posledním mači ale budou chtít svěřenci trenéra Collitona napravit už dnes večer. Detroit totiž zatím nasázel pouze 49 branek, inkasoval jich už ale 71, takže Chicago by podle všeho mělo být tím lepším z těchto dvou týmů. Dvě prohry v řadě si Chicago proti Detroitu nemůže dovolit.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

A podobně to vidí i bookmakeři, dnešní výhru Chicaga si totiž můžeš vsadit s kurzem 1.81. Na vítězství Detroitu si vsaď s kurzem 3.54, na remízu pak s kurzem 4.41.

Zápas můžeš sledovat díky TV Tipsport.

Jak využívat TV Tipsport?

Pro sledování přímých přenosů na TV Tipsport si musíš založit uživatelské konto u Tipsportu. Bez toho streamy nespustíš. V případě, že máš založený jen dočasný účet, můžeš sledovat přenosy jen po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Tip: Jak na úspěšné dokončení registrace u Tipsportu

Po získání plnohodnotného trvalého konta máte sportovní přenosy včetně streamů ze zámořské NHL dostupné kdykoli budete chtít po splnění jediné podmínky – stačí si v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč.

A jak si spustíte první přenos na TV Tipsport? Velmi snadno. Přihlaš se na svůj herní účet u Tipsportu a v hlavním menu klikni na „TV“. Následně si už jen stačí z nabídky přenosu vybrat ten, kterých chceš sledovat.