Chance Vegas – Jak hrát automaty a ruletu zdarma

V online casinu Chance Vegas si můžete zábavu při hraní automatů a rulety užívat zcela zdarma.

Momentálně máte v novém casinu na výběr ze 40 her. Můžete si vyzkoušet některý z povedených automatů od světových vývojářů NetEnt a Play’N Go, nebo zkusit štěstí v online ruletě. Všechny dostupné hry je totiž možné hrát v režimu zdarma čistě pro zábavu. Abyste mohli roztáčet válce automatů či kuličku v ruletě, nepotřebujete ani korunu.
 

Jak hrát v Chance Vegas zdarma?

Je to prosté. Při výběru hry v Chance Vegas stačí vybrat možnost „Hrát pro zábavu“ a vybraný automat či ruleta se vám spustí v režimu, v němž hrajete jen za takzvané hrací peníze. Tuto možnost jistě uvítají i začínající hráči, kteří si chtějí vybranou hru před hraním o opravdové peníze nejprve pořádně vyzkoušet a se seznámit se naplno se všemi jejími funkcemi.

Tip:
Chance Vegas – online casino s automaty a ruletou

 

Pokud budete mít při hraní zdarma pocit, že jste si hru už dostatečně osahali, máte možnost přímo ve hře velmi snadno přejít do režimu hraní za peníze. Slouží k tomu tlačítko v levém horním rohu. Lze samozřejmě přecházet i režimu za peníze do režimu hraní zdarma. Stačí překliknout.

Při hraní zdarma a bez registrace v Chance Vegas přicházíte nejen o šanci vyhrát na jedno roztočení až půl milionu korun, ale také o možnost získat lákavý vstupní bonus až 5 000 Kč za první vklad na váš herní účet. Registraci můžete provést snadno a rychle přes tento odkaz.