Chance: Inspirujte se nejsázenějšími zápasy

Online sázení u Chance: Využijte při sestavování svého tiketu možnost vybrati si z tipů, kterým ostatní sázející věří nejvíc.

Možná to znáte. Rádi byste si vsadili, ale nevíte, jaké zápasy vybrat. Chance pro vás má připravenou inspiraci v podobě přehledu tech nejsázenějších tipů na sportovní utkání. Kde je najdete?

Nejsázenější zápasy máte neustále k dispozici a po ruce na hlavní stránce sázkové kanceláře hned pod boxem s nejnovějšími příspěvky. Automaticky se vždy zobrazuje 10 tipů, které tipéři Chance zařazují na své tikety nejčastěji. Dalších deset oblíbených sázkových příležitostí si můžete nechat zobrazit kliknutí na „Zobrazit další nejsázenější“. U každého utkání vidíte, jaký konkrétní tip sázkaři volili. Poznáte ho velmi jednoduše, od ostatních možností je barevně odlišen.

Tip:
Chance: Získejte 200 Kč zdarma na vaše sázky

Na svůj tiket si lze vybrat jen některé z nejsázenějších událostí, ale klidně i všechny. Stačí kliknout na tlačítko „Nejsázenější na tiket“ a všech deset tipů z nabídky se přesune na váš tiket. Pak už stačí jen zadat výši vkladu a poslat tiket do hry.

Tip:
Online sázení u Chance: Druhy předzápasových sázek