Český gól = 5 volných her na automatu v Tipsport Vegas!

Tipsport připravil ve svém online casinu super akci k zimním olympijským hrám. Za každý gól českého týmu na hokejovém turnaji získáte 5 volných zatočení na výherním automatu!

Cesta k volným hrám na online automatu nikdy nebyla snazší. Nemusíte dělat vůbec nic navíc, stačí fandit české hokejové reprezentaci na olympijském turnaji a vyzvednout si svoje odměny v casinu Tipsport Vegas.

Každý český gól znamená 5 volných her na automatu Grim Muerto pro každého hráče. A to každý hrací den až do skončení turnaje. Pokud tedy nastřílí český tým v jednom zápase 6 gólů, můžete se těšit na 30 volných zatočení. Zní to opravdu lákavě!

A pozor! Pokud navíc reprezentace vybojuje některou z medailí, dostane každý odměnu navíc. Za zlato získáte dalších 30 volných točení, za stříbro si budete moci vyzvednout 20 her zdarma a v případě bronzové medaile se můžete těšit na 10 bonusových točení.

Jak získat volná zatočení v Tipsport Vegas?

  1. Nejprve si v online casinu založte herní účet, bonusová nabídka platí jen pro zaregistrované hráče.
  2. Sledujte zápasy českého týmu na olympijském turnaji.
  3. Za každý český gól získáváte 5 her zdarmana automatu Grim Muerto. Spusťte ho v režimu za reálné peníze a užijte si volná zatočení, která na vás čekají přímo ve hře.

Poznámka: Hry zdarma budete mít k dispozici vždy následující den po skončení zápasu od 15 hodin. V případě víkendových utkání budou volná točení k dispozici vždy následující pondělí rovněž od 15 hodin.

Neváhejte a využijte tuto jedinečnou šanci v online casinu Tipsport Vegas! → Chci se zaregistrovat, získat bonus až 5000 Kč a užívat si volná zatočení na výherním automatu