České kluby v Evropě: Kde si vsadit s nejvýhodnějším kurzem?

Hned trojici českých fotbalových klubů čekají ve čtvrtek úvodní duely 3. předkola prestižní Evropské ligy. Co nejlepší výchozí pozici si pro odvetu budou chtít vytvořit pražská Sparta, úřadující vicemistr z Plzně a také Mladá Boleslav. Našli jsme pro vás, kde si na duely českých zástupců vsadíte s nejvýhodnějším kurzem.

Čtvrtek netrpělivě vyhlížejí hlavně na Spartě. Letenští nastoupí k vůbec prvnímu zápasu na pohárové scéně v sezoně. A bude to pořádný oříšek! Čeká je dvojzápas s nebezpečným tureckým Trabzonsporem, který rozhodně nedá kůži lacino. Soupeři z těchto končin jsou vždy mimořádně nepříjemní a houževnatí. Na Letné to vědí moc dobře.

Tip → Chcete získat od Fortuny bonus 700 Kč na sázení hned teď? Klikněte ZDE

Dobře také vědí, že pokud chtějí přes čtvrtý tým minulého ročníku turecké ligy přejít, musí se zlepšit. Vstup do sezony Spartě nevyšel zrovna podle představ. V prvních čtyřech ligových duelech poztrácela už pět bodů. Do karet jí nehraje ani fakt, že tribuny letenského stadionu zůstanou ve čtvrtek kvůli disciplinárním trestu za řádění fanoušků v minulé sezoně prázdné…

zdroj: sparta.cz

Vsaďte si na Spartu se zvýhodněným kurzem!

Sparťané dobře vědí, že výhra a dobrý výsledek proti silnému protivníkovi je může zdravě „nakopnout“. I proto k zápasu přistupují s maximální důležitostí. Fortuna má na výhru letenského celku v domácím prostředí vypsaný kurz 2.12. Jelikož je ale tento zápas zařazený do nabídky Favorit PLUS, na triumf Sparty si lze vsadit i s daleko vyšším kurzem.

Záleží na tom, kolik zápasů na tiketu máte, hranice je 5, 8 a 12 zápasů. Čím vyšší hranice, tím vyšší kurz. Přidejte si na tiket k výhře Sparty ještě další čtyři sázkové události a kurz se navýší na 2.25, při osmi událostech činí kurz 2.43 a při dvanácti příležitostech se zvedne až na lákavých 2.7.

Také čtěte: Vyhrávejte víc s vylepšenými LIVE sázkami u Fortuny!

Viktoriáni míří do Bruselu

Plzeň se pokusí do závěrečného předkola Evropské ligy přejít přes Antverpy. Dvojzápas s tímto rovněž nebezpečným a kvalitním belgickým týmem rozehraje parta kouče Vrby v Bruselu, kde mají Antverpy pro pohárové duely svůj domov.

A Mladá Boleslav? Středočeši si to po postupu přes soupeře z Kazachstánu rozdají s daleko těžším soupeřem – rumunským FCSB. První duel je na programu na stadionu klubu z Bukurešti. Výhru FCSB rovněž najdete v nabídce Favorit PLUS, ze standardního 1.7 se může kurz vyšplhat až na 2.08.

Využijte speciální fotbalovou akci u Fortuny

A ještě něco. U Fortuny si můžete nejen na české zástupce v pohárové Evropě vsadit s lákavým bonusem 700 Kč pro nové sázkaře. První čtyři stovky dostanete za svou první uzavřenou sázku, dalších 300 Kč na ruku pak obdržíte po ověření totožnosti na některé z poboček. Více o tom, jak bonus získat se dočtete v tomto článku.