Češi rozehrají kvalifikaci o MS proti Estoncům

2022-world-cup

Papírově nejlehčí zápas kvalifikační skupiny E čeká Českou reprezentaci hned v úvodním utkání. Vyzvou v něm reprezentaci Estonska.

Tři zápasy pro Česko

Dnešní zápas proti Estonsku je prvním ze tří kvalifikačních utkání na Mistrovství světa 2022 v Kataru, které Češi během této reprezentační pauzy mají v plánu. Že je hraní mezinárodních zápasů v době koronaviru nesmysl? To rozhodně, ale je potřeba uvědomit si, že v této situaci se už nacházíme více než rok a pro naplánované akce je potřeba přinášet oběti. S tímto přístupem se koneckonců ztotožnila i hostitelská země, která díky němu stihla vybudovat nové stadiony právě pro tento svátek fotbalu.

Zpátky ale k České repre, ta dnes čelí soupeři, který se nachází až na 108. místě žebříčku FIFA (Češi jsou na 42. místě) a nic jiného, než výhra není myslitelné. Hrdí Češi se s Estonci kvůli omezením v cestování utkají na neutrální půdě, v Polsku. Češi bojují o první účast na Mistrovství světa od roku 2006 a není se čemu divit, v kvalifikaci totiž od té doby vyhráli jen 40 % zápasů.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V Lublinu se našemu výběru postaví reprezentace Estonska, která naposledy vyhrála v listopadu 2018. Navíc, pokud Estonci hráli proti soupeři z první padesátky národů podle žebříčku FIFA, prohráli ve všech šesti těchto soutěžních zápasech. Čtyřikrát z toho navíc prohráli alespoň o tři branky. Nepomůže jim určitě ani to, že pokud hráli Češi proti soupeři pod 100. místem žebříčku FIFA, dokázali ve čtyřech z posledních šesti takových zápasů vsítit první branku během úvodní dvacetiminutovky.

A jak jsou na tom dnes kurzy? No, na Estonsko si můžeš vsadit za úžasných 50.00. Remíza je v nabídce za 21.90 a výhra Čechů za 1.03. Zápas začíná od 20:45.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!