Čekají nás dva zápasy KHL

KHL-vitezove

Dnes 18.11. startují v 17:30 našeho času další dvě utkání Kontinentální hokejové ligy

Spartak Moskva je v tabulce Západní konference na šestém místě s 29 body, jeho dnešní soupeř v podobě Čerepovce je jen o jediné místo níže s 27 body. Právě Spartak Moskva si právě drží sérii čtyř výher už od začátku listopadu, za to výkony týmu z Čerepovce jsou jako na houpačce. Střídá jednu výhru a prohru za druhou, poslední vzájemný zápas, jenž se konal 27.10, dokázal ale vyhrát.

Domácí Spartak Moskva je mírným favoritem tohoto utkání, na jeho výhru si můžete vsadit s kurzem 2.02, na remízu pak 3.93. V případě Čerepovce je kurz na výhru určen na 3.22.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

V dalším zápase se utkají hokejisté z Petrohradu s týmem Traktor Čeljabinsk. Oba týmy drží od 10.11 shodnou sérii čtyř výher v řadě. Petrohrad – druhý tým Západní konference a zároveň lídr Bobrovovy divize má 35 bodů, Čeljabinsk je ve Východní části ligy na třetím místě s bodovým kontem 38 bodů. Naposledy se tyto týmy setkaly 5.10. při výhře Traktoru na ledě Zimního paláce v Petrohradu 2:1.

Celky se opět setkávají v Petrohradě na tomto stadionu, což je pro hokejisty z druhého největšího ruského města ideální příležitost na odvetu. Na domácí si tedy můžete vsadit s kurzem 1.87, na remízu 4.28, na Traktor Čeljabinsk má kurz hodnotu 3.44.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!