Čekají Mladou Boleslav body?

tipsport_elh_2020

Před Vánocemi čekají hokejisty Mladé Boleslavi dva zápasy proti týmům na samém dně tabulky, dnes odpoledne vyzvou Berany ze Zlína.

Mladá Boleslav je přitom na skvělém čtvrtém místě a na druhou Spartu a třetí Plzeň má ještě zápas k dobru. Mladoboleslavští dnes vyzvou Zlín, zítra je čeká zápas proti Českým Budějovicím, které jsou zatím beznadějně poslední. Dnešní vítězství Bolky si můžeš vsadit s kurzem 1.45, remízu za 5.30 a výhru Zlína za 5.92. Hrát se začíná v 17:30.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

V akci dnes bude také lídr tabulky z Třince, čeká jej domácí zápas proti Energii Karlovy Vary. Oceláři sázkaře v minulém kole zaskočili prohrou 0:1 proti Olomouci, zvládnou dnešní zápas proti silnějšímu soupeři? Varům se ale nevydařily hned poslední tři zápasy, z nichž všechny prohráli, i když jednou až v prodloužení. Šlo ale o zápasy s týmy, které jsou v jejich bezprostředním okolí – Mountfield HK, Mladou Boleslav a Liberec.

Dnes jsou favority třineční Oceláři, s kurzem rovných 1.50. Vítězství Karlových Varů si hoď na tiket za 5.03, remíza je k mání s kurzem 5.50. Zápas začíná od 14:20.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.