Bundesliga začíná zápasem Bayernu

bayern_allianz_arena

Týden po začátku ligových soutěží v Anglii a Španělsku se rozjede také německá Bundesliga. Na úvod si nachystala zápas Bayern Mnichov – Schalke 04.

Obhájce titulu, vítěz poháru a novopečený vítěz Ligy mistrů, to je Bayern Mnichov ve zkratce. Pro Schalke 04 to nevěstí nic dobrého, proti Bayernu totiž nemá vůbec dobrou bilanci. Schalke totiž v předchozích 19 vzájemných ligových střetnutích nedokázalo Bayernu vstřelit více, než jednu branku. Celkem patnáctkrát z toho však Bayer zvítězil rozdílem dvou a více branek.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Schalke také nevyhrálo žádné z posledních 4 úvodních utkání ligy, která hráli venku (0/2/2), na výhru pak celkem čekají už 16 ligových kol (0/6/10). Naopak Bayern Mnichov nedokázal vyhrát pouze v jednom předchozím úvodním zápase Bundesligy z osmi (7/1/0), přičemž sedmkrát vedl už v poločase. Mnichovský tým také vyhrál posledních 13 ligových utkání v řadě.

Bayern je tedy jasným favoritem, kurz na jeho výhru je 1.12. Tím se dostáváme ke kurzu na remízu, který je 10.30 a na výhru Schalke 04 dokonce 19.80.

Zápas začíná ve 20:30 a sledovat ho můžeš také na TV Tipsport.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!