Bundesliga je zpět!

bundesliga_signalidunapark

Po více než dvou měsících se konečně rozběhne jedna z TOP 5 evropských fotbalových soutěží.

Poslední zápas Bundesligy jsme mohli vidět 11.3., kdy Mönchengladbach porazil Kolín nad Rýnem 2:1. Nyní jsme zpět a v plánu je celé další kolo, které se bude hrát dnes, v neděli a dohrávat v pondělí.

Hrát se bude bez diváků, ale všechny kluby alespoň mohou hrát na svých vlastních stadionech. Ani v Německu nemají prozatím žádný lék na Covid-19 a tak je v podstatě Bundesliga průkopníkem, které může ostatním ligám ukázat cestu k návratu. Doufejme, že se vše podaří bez problémů a budeme si moct užívat skvělý fotbal i v příštích týdnech.

Jeden problém tu už nicméně je, celý tým Drážďan byl kvůli třem pozitivním testům na Covid-19 umístěn týden před restartem Bundesligy 2 umístěn na 14 dní do karantény a jejich zápas se tak ihned musel odložit.

Z top týmů dnes můžeš sledovat například Burussii Dortmund v duelu se Schalke 04, RB Lipsko proti Freiburgu, i Borussii Mönchengladbach v zápase na půdě Frankfurtu.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!