Budou Jágr a spol. slavit postup?

tipsport_elh_2020

Hokejové Kladno dnes čeká pátý, domácí zápas finále play-off proti Jihlavě. Rytíři se po dvou prohraných zápasech dotáhli na remízový stav.

První dva zápasy dopadly vítězně pro Duklu Jihlava a už už to vypadalo na jednoznačný průběh finálové série. Tým legendárního Jaromíra Jágra se však na ledě Jihlavy vzchopil a připsal si výhry 2:5 a poté 1:2. Rytíři Kladno totiž vyhráli základní část a přímočaré finále by bylo tak trochu ostudou, především, když ve čtvrtfinále porazili Slavii snadno, 4:1, a v semifinále si poradili ještě snadněji s Porubou (4:0). Také Dukla v semifinále dominovala, vypráskala 4:0 Vsetín, ale ve čtvrtfinále se trochu natrápila s Litoměřicemi (4:3).

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dnes tedy některý ze soupeřů získá „mečbol“ a příští zápas, na ledě Jihlavy, rozhodně o tom, zda uvidíme šest, či sedm zápasů. Otočit finálovou sérii z 0:2 na 4:2 by byl přímo husarský kousek, ale rozhodně to není nereálně. Budou dnes zářit slavní hráči Kladna, jako právě Jágr, či Tomáš Plekanec? Nebo se opět v play-off prosadí kapitán Jihlavy, Tomáš Čachotský?

Zápas začíná od 17:00 a sledovat ho můžeš kromě Tipsport TV i na ČT sport.

Kladno je dnes v zápase velkým favoritem, kurz na výhru Rytířů je totiž jen 1.65. Vítězství Jihlavy je v nabídce s kurzem 4.28, remíza pak za 4.70.

Tipsport: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Tipsportu sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené uživatelské konto. V případě, že máte jen dočasný účet, streamy budete mít přístupné jen po dobu 7 dní. Pokud do té doby nedokončíte registraci a nezískáte trvalé konto, přenosy vám přestanou fungovat.

S trvalým účtem si stačí v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč a sportovní streamy máte k dispozici neustále.

Jak streamy na webu Tipsportu sledovat?

Je to jednoduché. Stačí se přihlásit do svého herního konta a v sekci LIVE sázek si vybrat zápas, který chcete sledovat. Zda je k utkání přímý přenos k dispozici, zjistíte velmi snadno – utkání se streamem jsou označena ikonkou televize. Po kliknutí na vybraný zápas se vám uprostřed stránky zobrazí okno s přímým přenosem.