Budou Astralis i do třetice úspěšní?

dreamhack_masters_spring_2020

Dnes jsou na programu třetí zápasy ve skupině A turnaje Dreamhack Masters.

Od 14:00 nás čeká rozcvička v podobě souboje North – Heroic. North sice zvládli první zápas proti favorizovaným G2, ale tento trik se jim napodruhé, proti Astralis, nepovedl. Na tým Heroic by si ale hráči North mohli věřit, přece jen pořád vyhráli o zápas více. Heroic totiž podlehli jak Astralisu, tak včera v zápase s G2 Esports a jsou na posledním místě tabulky. Dnes jsou podle SYNOTtipu dokonce favoritem, jejich šance na výhru ohodnocena kurzem 1.63. Na výhru North si pak můžeš vsadit s kurzem 2.06.

Zápas dne však rozhodně musí být, v 17:30 začínající utkání Astralis – G2 Esports. Jak jsme již zmiňovali, Astralis a G2 se utkali ve finále kvalifikace ESL One do Ria de Janeira, které proběhlo teprve minulou neděli a oba týmy si budou velice dobře pamatovat na jednoznačné vítězství Astralis 3:0. I dnes jsou Astralis jasným favoritem, jejich výhru si dej na tiket s kurzem 1.34, naopak horší šance na vítězství by G2 sháněli možná marně, dnes mohou překvapit a vybojovat si svou pomstu s kurzem 2.84.

V Severní Americe nás dnes čeká třetí zápas skupiny A, v němž se utkají Team Liquid a FURIA. FURIA zatím vede tabulku, ale tento zápas je velice vyrovnaný. Kurz na výhru Team Liquid je 1:84, výhra týmu FURIA by ti vynesla jen o malinko méně, díky kurzu 1.80. Zápas začne klasicky od 22:10.

⇨ Tip: Založ si hráčské konto u SYNOTtipu a získej okamžitý registrační bonus 500 Kč a vstupní bonus až 10 000 Kč!

Pokud sázíš na CS:GO, máš ode dneška šanci získat za své tikety něco navíc v rámci akce Nakopni své konto u SYNOTtipu. Splň podmínky akce a zapoj se do ní podáním tiketu. Kvalifikují tě výherní i nevýherní tikety!

Kde sázet na Counter Strike: Global Offensive?

Kurzy na CS:GO, včetně live sázek, nabízí mimo jiné sázková kancelář SYNOTtip. Přenosy zápasů najdeš na Twitchi DreamHackCS (s anglickým komentářem).

Hodně štěstí při sázení!