Bude mít Monako stále šanci na titul?

Ligue1-2021-logo

Pokud dnes Monako zvítězí ve svém zápase s Lyonem, dost pravděpodobně si zabezpečí minimáně 3. místo v lize. Může však stále vyhrát i mistrovský titul.

Situace na čele Ligue 1 je stále napjatá k prasknutí. PSG nasadilo laťku výhrou proti Lens (2:1), Lille odpovědělo svým vítězstvím proti Nice. Monako dnes má v rukou svůj osud a možná osud ligového titulu. Pokud vyhraje svůj duel se čtvrtým Olympiquem Lyon, bude jen o bod za PSG a o dva body za Lille. Pokud prohraje, dotáhne se Lyon na rozdíl jednoho bodu a ještě se bude bojovat o přímou účast v Lize mistrů.

Jako favorit jde do zápasu jednoznačně Monako, i když sázkovky to tak jasně nevidí. Po sérii pěti ligových výher v řadě, které doplnily i dva postupy v poháru, se Monako dostává k těžšímu soupeři. Šance Lyonu na titul zhatilo v minulém kole právě vedoucí Lille, které zde dokázalo vyhrát 2:3 a udržet si tak náskok před PSG. Lyon sice matematickou šanci na titul má, ale je to velmi nepravděpodobné.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Oba celky se utkaly v rámci Coupe de France a i zde triumfovalo Monako. Po červené kartě pro Diomandeho se z penalty prosadil Ben Yedder a o sedm minut později Kevin Volland.

Jak již bylo řečeno, dnes jsou favoritem na výhru domácí, kurz na vítězství Monaka je ale vysoký, 2.24. Kurz na remízu 3.73 a na výhru Lille pak 2.88. Udrží se dnes Monako v boji o titul?

Kde sledovat Ligue 1? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!