Bude brát LM Chelsea, nebo Leicester?

Epl_logo_2020_wide

Třetí a čtvrtý klub tabulky Premier League se dnes utkají v o pole position v závodě o Ligu mistrů. Bude se jednat o reprízu sobotního finále FA Cupu.

Chelsea má Leicesteru rozhodně co vracet, prohrou 0:1 padla hned v prvním ze dvou pohárových finále, do nichž se v tomto ročníku kvalifikovala a manažer Tuchel rozhodně nemůže být spokojen. Chelsea je sice aktuálně čtvrtá, ale pouze o bod před Liverpoolem, který bude čekat na její zaváhání. Právě mezi těmito třemi týmy se rozhodne o tom, kdo získá dvě vstupenky do nejprestižnější evropské soutěže. Chelsea tak v sobotu prohrála 0:1 už podruhé za sebou, předtím to bylo proti Arsenalu. Oba týmy mají z posledních pěti zápasů shodnou bilanci a zisk 10 bodů.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Leicester bude určitě ještě v pohárovém opojení, vždyť vyhrál první FA Cup v historii klubu. Pokud dnes vyhraje, zajísti si účast v LM a Chelsea pošle do rvačky s Liverpoolem, v níž budou londýňané v nevýhodě. Leicesteru ale může pomoci i remíza, v tom případě by se o tom, na koho vstupenka do LM nezbyde, rozhodlo až o víkendu. Lišky za sebou mají výbornou sezónu a kvalifikací do LM by jen podtrhli úspěchy, kterých dosáhli. V předposledním kole PL jim ale nepomohou Harnes, Evans, Justin a zřejmě ani Ünder.

Favoritem je dnes, stejně jako v sobotu, Chelsea a to díky kurzu 1.75. Remízu si vsaď za 3.72, výhru Leicesteru pak za 5.33. Zápas začíná od 21:15.

Hodně štěstí při sázení!