Borussia si dnes může zajistit LM

bundesliga-logo

Díky skvělé sérii šesti bundesligových vítězství v řadě si Borussia Dortmund může dnes zajistit účast v nejprestižnější evropské soutěži.

Borussia Dortmund měla s ohledem na účast v příštím ročníku LM namále, ale šest výher v řadě ji posadilo zpět na koně. Ještě však nemá vyhráno. Pokud neudrží svou výhodu, může na její úkor získat postup Frankfurt, který je jen o bod za ní, má však již odehráno o utkání více. BVB ale naopak může předskočit třetí Wolfsburg, který dnes hraje těžký zápas na půdě druhého RB Lipsko. Pokud by Borussia vyhrála a v zápase Lipsko – Wolfsburg by se zrodila remíza, bude před posledním ligovým kolem rozhodovat skóre.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet u Tipsportu a získej vstupní bonus až 50 000 Kč!

Dnešní soupeř Borussie, Mohuč, nehlásí před zápasem žádná zranění, což je oproti marodce Dortmundu obrovský kontrast. Za černožluté totiž nenastoupí Hitz, Morey, Moukoko, Schmelzer, Witsel, ani Zagadou. Mohuč je ale v Bundeslize až na 13. místě, takže je tu reálná šance, že ani s celým kádrem se jí nepodaří čerstvého vítěze Německého poháru zdolat. Pro Borussii se jedná o velice důležitý zápas, postupem ze 3. místa by se totiž vyhnula play-off o postup do skupinové fáze LM.

Domácí jsou dnes tedy logicky outsiderem na výhru, s kurzem 7.12, remízu najdeš v nabídce za 5.21 a na vítězství Borussie Dortmund si můžeš vsadit s kurzem 1.44.

Kde sledovat Bundesligu? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na vás čeká 150 Kč zdarma).

Abyste měli přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!