Body pro favorita, nebo šance pro Viťaz?

KHL-vitezove

V KHL se pomalu, ale jistě, dostáváme do konečné fáze základní části a v západní konferenci je ještě otevřeno několik míst do play-off.

Konkrétně se o jedno z nich dnes popere tým Viťaz, který od 17:30 hraje na stadionu finského Jokeritu. Jokerit už si zajistil svůj postup do play-off, ale na aktuálně pátém místě tabulky je zatím posledním týmem, který to v západní konferenci dokázal. Viťaz je aktuálně mimo prvních osm pozic, na Jokerit ztrácí 10 bodů, ale má odehrán o zápas méně. Zápasy ale docházejí a pokud nechce dlouhou dovolenou, je nejjednodušším řešením předskočit Spartak Moskva, který má o 3 body více.

Jokerit je ale dnes v zápase favoritem na výhru, ta je oceněna kurzem 1.80. Víťaz může překvapit v kurzu 3.55, remíza je k mání za 4.45.

⇨ Tip: Založ si hráčský účet a získej u Fortuny 100% vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!

Prvním zápasem dne je ale výjezd Petrohradu na půdu čínského Kunlunu. Kunlun je dlouhodobě posledním týmem východní divize, i když nyní je Nižněkamsk pouze o bod před ním. Petrohrad však hraje úplně jinou ligu, aktuálně je druhý v tabulce západní konference. Své dva poslední zápasy však nezvládl a je možné, že jeho špatná forma bude pokračovat. Není to však pravděpodobné, tato utkání totiž přišla proti podstatně silnějším soupeřům, Dynamu Moskva a Jaroslavli.

Kunlun je dnes jasným outsiderem, na domácím ledě je na jeho výhru vypsán kurz 6.40. Remízu si můžeš vsadit za 5.50 a výhru hostí z Petrohradu pak za 1.36. Utkání sleduj od 15:00.

Zápasy můžete sledovat na Fortuna TV.

Fortuna: jak spustit sportovní streamy?

Abyste mohli při online sázení u Fortuny sledovat přímé sportovní přenosy, musíte mít založené hráčské konto. Dále je nutné mít na svém hráčském kontě mít kladný zůstatek, jinak streamy spustit nepůjdou. V sekci „Live“ jsou pak streamované zápasy označeny ikonkou „Play„, na níž stačí kliknout a stream se spustí.

Exkluzivní bonus pro nové hráče

U Fortuny získáš při nové registraci automaticky 100% bonus na vklad až do výše 3000 Kč. A jestli chceš dalších 300 Kč, stačí jen online nebo na kterékoliv pobočce Fortuny ověřit svůj účet a jsou tvoje.

Hodně štěstí při sázení!