BetStars: Získejte ke své výhře zdarma peníze navíc

Sázky Bonusy

Sázení na tenisové zápasy u BetStars se opravdu vyplatí. Ke své běžné výhře můžete získat navíc bonus až 100 000 eur. Podívejte se, jak tuto skvělou nabídku využít.

O tom, že se s BetStars vyplatí sázet na fotbal, jsem již psali v tomto článku. Online sázková kancelář spadající pod největší a nejúspěšnější pokerovou hernu PokerStars ovšem myslí i na sázkaře, kteří na své tikety nejraději zařazují tenisové zápasy. Máte jedinečnou možnost sázet na svůj oblíbený sport a získat přitom peníze navíc.

Jak to funguje? Není to nic složitého. Stačí uzavřít AKO tiket alespoň se třemi vybranými příležitostmi z tenisové sekce a pokud budete se svými tipy úspěšní, BetStars vás za to odmění. K běžné výhře vám přidá až 100 000 eur!

Tip:
Fortuna: Jak získat 200 Kč na ruku jen za registraci?

S počtem zápasů se zvyšuje i bonus

Při třech zápasech na tiketu získáte bonus 5 %, při deseti příležitostech máte nárok na 35% bonus, který se neustále zvyšuje. Při 18 zápasech na tiketu máte šanci, že ke své výhře obdržíte bonus 100 %, tedy celých 100 000 eur. Jen si nezapomeňte ověřit, že všechny zápasy na tiketu jsou minimálně v kurzu 1,4.

Příklad: Pokud si vsadíte pět tenisových zápasů v kurzu 11 a vyjdou vám všechny, dostanete k běžné výhře ještě navíc bonus 10 % ve výši 10 eur. V případě, že se jednou netrefíte, i tak máte čtyři úspěšné tipy, tudíž získáváte bonus 7,5 %. BetStars připisuje bonus k výhře formou hotovosti.

Tip:
5 důvodů, proč sázet na sportovní zápasy online

Jeden účet = dvojnásobná zábava

Láká vás začít sázet u BetStars a získávat zdarma peníze navíc? Zaregistrovat se můžete snadno přes tento odkaz, s jedním herním kontem navíc můžete hrát i poker v největší online herně PokerStars.

 

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0

Sázkové kanceláře

Tipsport

Tipsport

Bonus až 50 000 Kč
SYNOTtip

SYNOTtip

Bonus až 12 500 Kč
Fortuna

Fortuna

Bonus až 25 000 Kč
Chance

Chance

Bonus až 2 000 Kč