BATE dnes může odskočit pelotonu

vysshayaliga_bate_stadium

Dnes je na programu zápas Vysshaya Ligy mezi Dynamem Brest a BATE.

BATE Borisov je už nyní na první příčce a dnes má šanci připsat si na účet další tři body, pokud vyhraje zápas v Brestu. Dynamo je aktuálně v pohodovém středu tabulky, na sedmém místě, se ziskem 13 bodů a pozitivním skóre 12:10.

BATE má po trochu pomalejším rozjezdu sezóny výbornou formu, poslední 4 zápasy vyhráli a neporazitelnost drží už 7 kol. Je to také nejlépe střílející tým v lize, celkem už dali 19 gólů (v pořadí druhý Slutsk dal 15).

Duel s Dynamem Brest by tedy hráči Borisovského klubu měli zvládnout, kurz u bookmakerů je ale relativně vysoký. Tento zápas si můžeš hodit na tiket za cca 2.15. To, že nevyhrají, ale zůstanou bez prohry je za cca 3.35 a vítězství domácího Dynama využij s kurzem kolem 3.20.

Podaří se BATE, alespoň na pár dní, získat náskok na špici tabulky? Zápas začíná přesně v 18:00 našeho času.

Kde zápas sledovat? Na TV Tipsport!

Ke sledování fotbalových přenosů v TV Tipsport stačí udělat jedinou věc – založit si u Tipsportu herní konto a následně registraci dokončit (za dokončenou registraci na tě čeká 150 Kč zdarma).

Abys měl přenosy dostupné kdykoli, je zapotřebí si vždy v průběhu 30 dní vsadit alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny fotbalové streamy s výjimkou české ligy. Pro sledování přenosů z této soutěže je nutné si v den zápasu nebo den předem vsadit v libovolné výši, případně mít na svém kontě zůstatek alespoň 100 Kč.

Hodně štěstí při sázení!